آبان 21 1398 00:14
فهرست
پیوندهانشست خبری اداره ثبت احوال گلپایگان
نشست خبری اداره ثبت احوال گلپایگان

متن کامل اخبار

سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان گلپایگان تأکید کرد:
اسفند سال 96 آخرین مهلت دریافت کارت ملی هوشمند است.
گلپایگان- سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان گلپایگان گفت: از تمامی اقشار مردم دارای 15 سال سن به بالا درخواست می شود نسبت به تعویض کارت های ملی قدیمی به کارت ملی هوشمند تا قبل از اسفند سال 96 اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا غفاری سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان گلپایگان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و تأکید بر مراجعه آحاد مختلف مردم برای ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند اظهار داشت: از تمامی افراد ساکن در شهرستان گلپایگان که تاکنون برای ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده اند، درخواست می شود با توجه به ارائه خدمات از ابتدای سال 97 با کارت ملی هوشمند صورت می پذیرد لذا هر چه سریعتر نسبت به تعویض کارت های ملی قدیمی خود به کارت ملی هوشمند اقدام کنند.
وی افزود: بر اساس آمار اداره ثبت احوال گلپایگان حدود 20 هزار نفر از واجدین دریافت کارت ملی هوشمند در این شهرستان اقدام نکرده اند بدیهی است با توجه به پایان مهلت تعویض کارت های ملی به کارت هوشمند تا پایان اسفندماه سال جاری با حضور در مراکز تعیین شده در شهرستان گلپایگان واقع در اداره پست و دفتر پیشخوان خیابان آیت الله سعیدی گلپایگان نسبت به این امر هر چه سریعتر اقدام کنند.
غفاری با اشاره به اینکه اداره ثبت احوال گلپایگان با اعزام تیم های سیار به روستاهای شهرستان و اعلام در مساجد و محل برگزاری نمازهای جمعه و همچنین نصب بنر در مکان های مختلف از مردم در این راستا دعوت به عمل آمده است، افزود: در حال حاضر اداره پست شهرستان روزانه با امکانات تجهیز شده بالغ بر 150 نفر از مراجعین ثبت نام کارت ملی هوشمند را پذیرا بوده و مرکز پیشخوان دولت واقع در خیابان آیت الله سعیدی روزانه جوابگوی مراجعه بالغ بر 50 نفر می باشد لیکن مراجعه کمتر از آمار فوق به این مراکز می باشد.
سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان با تأکید بر اینکه قطعاً تمامی خدمات از ابتدای فروردین سال 97 با ارائه کارت ملی هوشمند صورت می گیرد، بیان داشت: کارت ملی هوشمند با دارا بودن امکانات ویژه قادر به ارائه بیش از 50 نوع انواع خدمات از قبیل ثبت گواهینامه، کارت سلامت و ... خواهد بود و با توجه به داشتن رمز فقط مالک کارت ملی هوشمند قادر به استفاده از آن می باشد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 10 هزار و 900 کارت ملی هوشمند در این مرکز تعویض شده است، افزود: تعویض شناسنامه های قدیمی از ابتدای سال تاکنون بالغ بر 3500 جلد- صدور شناسنامه نوزادان 827 جلد- ثبت فوت 361 مورد- ثبت ازدواج 372 مورد و ثبت طلاق 86 مورد بوده است.
سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان در پایان تأکید کرد: از تمامی اقشار مردم دارای 15 سال سن به بالا درخواست می شود با مراجعه به مراکز مورد اشاره (اداره پست- دفتر پیشخوان خیابان آیت الله سعیدی گلپایگان) نسبت به تعویض کارت های ملی قدیمی به کارت ملی هوشمند تا قبل از پایان سال 96 اقدام کنند.

 

نظرات
پیغامی ارسال نشده است.
ارسال نظر
برای ارسال پیغام لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
امتیازات
امتیاز دادن فقط برای اعضاست.

برای امتیاز دادن یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازی داده نشده است.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی